JMENUJI SE RICHARD HYNEK

Jako vrcholový sportovec s tréninky na profesionální úrovni mám obrovské zkušenosti se sportovní přípravou. Jako trenér mám za sebou mnohé trenérské zkušenosti s vrcholovými, výkonnostními i rekreačními sportovci. Tréninky a tréninkové plány jsem si vyzkoušel na sobě osobně, nebo si je osobně prověřilo mnoho spokojených klientů, kteří dosáhli výborných úspěchů. Mojí náplní práce je online koučování a hlavně pomoc lidem dosáhnout jejich sportovních cílů.

 • MISTR SVĚTA TRIFECTA

  Řecko, 2022

 • MISTR SVĚTA TRIFECTA

  Řecko, 2019

 • VÍCEMISTR SVĚTA TRIFECTA

  Řecko, 2018

 • MISTR EVROPY

  Londýn, 2022

 • MISTR EVROPY 3K

  Madrid, 2023

 • 4. MÍSTO NA MISTROSTVÍ EVROPY

  Švýcarsko, 2021
  Andorra, 2023

 • 1. MÍSTO NEJNÁROČNĚJŠÍ BEAST V HISTORII SPARTAN RACE

  Rakousko, 2022

 • DVOJNÁSOBNÝ MISTR ČESKÉ REPUBLIKY V OCR

  Česko, 2018 a 2019

 • DVOJNÁSOBNÝ VÍTĚZ TRIFECTA OMÁN

  Omán, 2018 a 2019

Od narození - 2015

SPORTOVNÍ ZKUŠENOSTI

Od malička jsem se věnoval mnoha sportům. Vyzkoušel jsem si téměř vše. Fotbal, Hokej, Tenis, Florbal, Hasičský Sport, Fitness, Kalisteniku, běh, nebo dokonce i Podvodní rugby! 😂 Nejvíce jsem se ale našel ve Spartan Race, při kterém musí být tělo plně komplexní a připravené na cokoliv.

2015 - 2017

PŘÍPRAVA NA SPARTAN RACE

Od roky 2015, kdy jsem si vyzkoušel svůj první Spartan Race, jsem se tomuto sportu začal více věnovat. Cíle jsem malé neměl, proto jsem musel pořádně zamakat. Trénoval jsem každý den a do toho dělal i ostatní sporty jako fotbal, florbal a tenis. Od roku 2017 jsem se rozhodl přestat s ostatními sporty a zkusit se věnovat naplno pouze Spartan Race, což bylo nejlepší rozhodnutí v životě.

2018 - nyní

VRCHOLOVÝ SPORTOVEC

Začal jsem spolupracovat s Tomášem Soukupem, který mně naučil spoustu věcí. Od výživy, tréninků, regenerace a motivace. Od té doby jsem se raketově posunul, nabral obrovské množství zkušeností, dosáhl ohromných úspěchů a splnil si své sny a cíle. Největším úspěchem je jednoznačtě dvojnásobné vítězství na Mistroství světa v roce 2019 a 2022 (2020 a 2021 bylo zrušeno kvůli covidu).

ZKUŠENOSTI JAKO TRENÉR

Moje zkušenosti nejsou získané jen z mého sportovního života a vrcholového sportu. Od roku 2015 se pravidelně vzdělávám nebo chodím na kurzy v oblasti kondičních tréninků, celkové fyzické přípravy, běžecké kondice, stravy, regenerace a motivace. Absolvoval jsem již několik víkendových nebo měsíčních kurzů a kurzů pro zvýšení trenérské kvality, z nichž bych chtěl nejvíce vyzvednout Certifikaci Cross Fit a Certifikaci trenéra OCR.

NABRANÉ ZKUŠENOSTI APLIKAUJI NA SVĚŘENCÍCH

Všechny nabrané zkušenosti aplikuji na svých svěřencích, kteří díky tomu dosahují svých sportovních cílů. Mám za sebou mnohé trenérské zkušenosti s vrcholovými sportovci, výkonnostními či rekreačními sportovci, s kterými se mi podařilo dosáhnout mnoha sportovních úspěchů či životních snů. Funguji ve formě online coachingu, kde vedu tréninkový program s lidmi z různých koutů Česka, Slovenska a celého světa.

Pomůžu ti s čímkoliv, ať už se jedná o zlepšení výkonnosti, nabrání síly, vybudování svalové hmoty nebo zhubnutí. Stojím si za tím, že sport musí bavit, stejně tak i tréninky. Z toho důvodu se vždy snažím upravit tréninky na míru, aby tréninky byly zábavné a zároveň posouvali hranice svěřenců. Samozřejmě moji svěřenci musí často podstoupit i tréninky, které nemají rádi, protože jsou náročné, ale v komfortní zóně nic neroste (maximálně břicho 😂).